Wycinka i pielęgnacja drzew Poznań

Oferujemy profesjonalną wycinkę drzew w Poznaniu. Wspomnianą usługę realizujemy zarówno metodą klasyczną, jak i alpinistycznie oraz przy użyciu podnośnika. Zapraszamy również do skorzystania z wizualnej oceny stanu drzewa (VTA) oraz z tworzenia habitatów. Co ważne, wszelkie prace przeprowadzamy kompleksowo, co oznacza, że także po sobie sprzątamy i utylizujemy odpady. Naszą ofertę wycinania drzew w Poznaniu kierujemy zarówno do właścicieli prywatnych posesji, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji.

Metoda klasyczna - wycinka drzew Poznań

Gdy świadczymy usługę wycinania drzew w Poznaniu metodą klasyczną, musimy mieć gwarancję, że w okolicy drzewa jest miejsce na jego bezpieczne położenie. Gdy stosujemy tę metodę, musimy wcześniej ocenić statykę drzewa. Dzięki temu wiemy, w którym kierunku można obalić drzewo.

wycinka drzew Poznań
wycinanie drzew Poznań

Metoda alpinistyczna - wycinanie drzew Poznań

Metodę alpinistyczną wykorzystujemy w sytuacji, gdy rosnące drzewo znajduje się w ciasnej zabudowie. W niektórych sytuacjach linie energetyczne, telefoniczne bądź też inna infrastruktura uniemożliwia zastosowanie klasycznej metody. Technika alpinistyczna wycinania drzew w Poznaniu pozwala ucinać gałęzie oraz konary w kontrolowany sposób.

Metoda z wykorzystaniem podnośnika - wycinanie drzew Poznań

Gdy wykorzystujemy podnośnik do wycinania drzew w Poznaniu, bardzo często służy on nam jako miejsce składowania oraz transportowania urobku. Wspomniana metoda zapewnia bardzo duże bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Operatorzy podnośników, których zatrudniamy mają bardzo duże umiejętności.

pielęgnacja drzew Poznań

Tworzenie habitatów - wycinka drzew Poznań

Martwe drzewa są świetnym źródłem pożywienia oraz schronienia dla dzikiej przyrody. Można to wykorzystać w ogrodzie. Po przeprowadzonej wycince drzew w Poznaniu, możemy zaoferować Ci również wykonanie habitatów.

Wycinka drzew w Poznaniu pod inwestycję

Nierzadko inwestycje wymagają wycinki drzew. W takich sytuacjach bardzo często wymagane jest uzyskanie zezwolenia na wycinkę. Tereny przeznaczone pod budowę dróg publicznych albo budynków to miejsca, na których często działamy w ramach wycinania drzew pod inwestycję.

Wizualna ocena stanu drzewa (VTA) - pielęgnacja drzew Poznań

Wizualna ocena stanu drzewa oznacza ocenę żywotności na podstawie wybranych cech budowy morfologicznej drzewa. Wykonując tę usługę, dokonujemy między innymi oceny aparatu asymilacyjnego, przerzedzenia korony oraz ubytków powierzchniowych.

wycinka drzew Poznań

Ile kosztują nasze usługi? Wycinka drzew Poznań cennik

Cena za wycinkę drzew w Poznaniu uzależniona jest w dużej mierze od zakresu usługi. Jeżeli zakres naszej pracy nie ogranicza się do wycięcia drzew, ale również do wywozu drewna, urobku i wszystkich zrębków, koszt usługi będzie wyższy. Niemałą rolę odgrywa także fakt, co znajduje się w najbliższym położeniu drzewa. W sytuacji, gdy drzewo rośnie na otwartej przestrzeni i można je bezproblemowo wyciąć, cena usługi będzie niższa niż, gdy pod drzewem nie ma wolnego miejsca.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby ustalić koszt usługi i zdecydować się na wycinkę drzew w Poznaniu.

DANE FIRMY

Arborystyka Napierała

60-527 Poznań ul. Staszica 10/10

Polityka prywatności

SOCIAL MEDIA

© Copyright 2021 HappyAddons. All right reserved.